Przerażający Festiwal Węży rozpoczęty!

9 Poszlak: Tajemnica Serpent Creek –gra przygodowa, w której rozgrywkę wzbogacono o unikatowy tryb detektywa, dzisiaj ma swoją premierę w sklepie Artifex Mundi i w serwisie GryNaObcasach.pl. Najnowsza produkcja łączy w sobie  klimat Ameryki lat 50-tych XX wieku z pełną zwrotów akcji historią detektywistyczną i horrorem. Developerem gry jest Tap It Games, wydawcą i producentem studio Artifex Mundi.

Do prywatnej detektyw, zajmującej  się sprawami paranormalnymi, dzwoni jej przyjaciółka – reporterka Helen Hunter. Przerażonym głosem prosząc o pomoc i możliwie najszybszy przyjazd do leżącego nad morzem, niewielkiego miasteczka Serpent Creek.

zoom

Po dotarciu na miejsce okazuje się, że ślad po Helen zaginał, a kierownik pobliskiego hotelu, w którym podobno się zatrzymała, twierdzi, że nigdy nie słyszał o blondwłosej reporterce.

Powtarzające się wstrząsy ziemi, pełzające ulicami węże czy mieszkańcy zachowujący się jakby byli we śnie, uświadamiają głównej bohaterce jak dziwnym miastem jest Serpent Creek.

minigame

Ta sprawa będzie najpoważniejszym testem jej detektywistycznych umiejętności. Tylko sprawne odnajdywanie śladów oraz skuteczne łączenie ich w całość, da odpowiedź co tak naprawdę dzieje się w miasteczku i jaki los spotkał Helen Hunter.

Jedyną osobą, gotową do współpracy jest ekscentryczny burmistrz Alister Braminus. Tylko czy na pewno chce on pomóc?

Grę można kupić tutaj:

www.artifexmundi.com/page-pl/9clues/

www.grynaobcasach.pl

[Informacja prasowa]