Puzzle Fleet – nowa gra od Tequila Games

Puzzle Fleet to gra logiczna o zawrotnym tempie, w której celem gracza jest odnalezienie wszystkich ukrytych na planszy statków korzystając  z podpowiedzi w formie cyfr. Rozgrywka jest wzorowana na nonogramach (zagadkach logicznych spopularyzowanych przez Picross oraz Pictlogica Final Fantasy)  oraz na klasycznej, analogowej grze w statki. Projektanci z Tequila Games odświeżyli jednak oryginalną formułę, wprowadzając do tytułu nowe, przyprawiające o szybsze bicie serca zasady.

Na swój sposób, Puzzle Fleet to powrót do korzeni dla Tequila Games – mówi Radek Smektała, producent Puzzle Fleet. – Gra jest prosta, ale wciągająca, przystępna dla graczy w każdym wieku, tak jak nasze starsze tytuły.

Puzzle Fleet jest swojego rodzaju spin-offem BattleFriends at Sea, przeznaczonej dla wielu graczy adaptacji papierowych Statków. W przeciwieństwie do BattleFriends, Puzzle Fleet zostało zaprojektowane z myślą o samotnych graczach, ale tytuł zawiera międzynarodowy ranking, w ramach którego użytkownicy mogą się ścigać o koronę pierwszeństwa.

PuzzleFleet_1

Najświeższe informacje na temat Tequila Games oraz Puzzle Fleet, w tym wieści o dacie premiery iOS, będzie można znaleźć pod adresem https://www.facebook.com/gamestequila

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3