Quo Vadis – partnerska promocja na bilety

Dzięki współpracy GIC (Game Industry Conference, dawniej pod nazwą Zjazd Twórców Gier) z jedną z najważniejszych konferencji branży gier w Europie – Quo Vadis możecie uzyskać bilety wejściowe w promocyjnej cenie.

Quo Vadis to jedna z najważniejszych konferencji branży gier w Europie i jednocześnie bardo dobry partner GIC.

quo

Dzięki wspólnej współpracy organizatorzy przygotowali dla Was wyjątkowo korzystne promocyjne ceny biletów, obniżone o aż 50%.

Więcej informacji: http://gic.gd/quo-vadis-promo/

Oznacza to, że Conference Ticket uprawniający do udziału we wszystkich wykładach otrzymacie już za 180Euro (~750zł). Natomiast studenci mogą otrzymać bilety już za za 75Euro (~310zł)!

Games Week Berlin to silna grupa wydarzeń growych (i nie tylko) w jednym miejscu. Trzon to Quo Vadis – konferencja branżowa oraz A MAZE. – festiwal gier indie. Oba wydarzenia są duże i uznane w świecie. Zresztą wystarczy tylko spojrzeć na już ogłoszonych prelegentów. Do tego jest kilka innych wydarzeń jak Womenize! – event rekrutacyjny, czy Apps World – poświęcone mobilkom, przy czym nie tylko grom. Trudno też przecenić potencjał networkingowy całego wydarzenia, razem to będą naprawdę tysiące uczestników, ludzi z branży, tak z dużych firm, jak i indyków.

Koszty nie powinny zniechęcać. Zniżka GIC na bilety na Quo Vadis jest chyba najwyższą z wszystkich. Nasi niemieccy partnerzy dołożyli starań, żeby dzięki niej bilety były atrakcyjne cenowo także dla Polaków. Szczególnie dobrze tu wygląda studencki bilet na Quo Vadis, to niewiele ponad 300zł. To oczywiście jest wydatek, ale inne konferencje będą tylko droższe. Z kolei A MAZE. to bilet poniżej 400zł. Inne wydarzenia Games Week oferują częściowy bezpłatny dostęp albo bilety na poziomie kilku euro. Do tego Berlin jest blisko i można dojechać tam w cenach nie droższych od podróży po Polsce. Berlin nie jest też drogi jeżeli idzie o zakwaterowanie czy wyżywienie, jeżeli poszukamy ekonomicznych rozwiązań, to nie przedziurawi kieszeni.

Podsumowując: myślę, że w tym roku nie będzie już korzystniejszej opcji, by wybrać się na konferencję gamedevową za granicę. – powiedział Jakub Marszałkowski organizator Game Industry Conference

Dodatkowo poznaliśmy nowych wykładowców, których spotkacie w Berlinie:

wykladowcy

 • Tulay McNally (BioWare) z wykładem „What You Can Learn from Testing ‚Big’ Games”- Dragon Age Inquisition QA Post Mortem
 • Noah Falstein (Chief Game Designer, Google),
 • Kyu Lee (GAMEVIL USA, Inc.),
 • Mike Borras (Socialspiel Entertainment),
 • Jaime Ocampo (DeNA),
 • Jason Della Rocca (Execution Labs),
 • Min Kim (Nexon XP),
 • Shum Singh (Agnitio Capital),
 • Manish Agarwal (Reliance Games),
 • Tomas Rawlings (GameTheNews.net),
 • Knut Bergel (musterbrand)