Rabat na gry z serii Made in Poland

Wspólnie z jednym z naszych główny partnerów przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę na produkcje z serii Made in Poland.

MIP_Indie_1920x440

Efektem naszej ścisłej współpracy w promocji polskich gier niezależnych powstała seria Made in Poland.

Made in Poland zawiera tylko i wyłącznie produkcje stworzone przez polskich deweloperów niezależnych (tzw. „indyków”). Każda edycja została specjalnie przygotowana oraz posiada atrakcyjne dodatki.

W tym momencie dostępne są następujące produkcje:

1Heart

1heart

1Heart to gra przygodowa typu point and click, która opowiada o depresji i pogrążonej w niej jednej z sióstr bliźniaczek po stracie siostry, która zniknęła w trakcie sprzeczki podczas zabawy pluszowymi zabawkami. Znajdująca się gdzieś pomiędzy światem rzeczywistym a snem bohaterka stara się dotrzeć do serca tego, co dokładnie doprowadziło do tragicznego wydarzenia, oraz przepracować traumę, która jest oczywistym skutkiem takiej historii.

Ponad 60 ręcznie malowanych lokacji, zagadki logiczne i ciekawa fabuła. Duża liczba unikalnych przedmiotów, które można zebrać oraz użyć podczas rozgrywki, zapewni wiele emocji przy poznaniu historii głównej bohaterki. 1Heart oferuje ręcznie malowaną scenerię, która utrzymana jest w niezwykle mrocznej konwencji. Ta gra to niezwykła, mroczna podróż w zakamarki ludzkiego umysłu, gdzieś między jawą, a snem, która wciąga i uzależnia.

The Few

The Few

The Few to opracowany przez polski zespół Black Moon Design wojenny RTS pozwalający rozegrać wirtualną wersję Bitwy o Anglię. Gra koncentruje się wyłącznie na starciach lotniczych. Gracz może pokierować jedną z pieciu wybranych eskadr wchodzących w skład sił lotniczych Aliantów.

Akcję gry osadzono w czasach II wojny światowej, umożliwiając rozegranie wirtualnej rekonstrukcji słynnej Bitwy o Anglię. Była to kampania powietrzna przeprowadzona w dniach 10 lipca – 31 października 1940 roku nad terytorium południowej i centralnej Anglii. Przeszła ona do historii jako pierwsza kampania toczona wyłącznie za pomocą lotnictwa i zakończyła się zwycięstwem Wielkiej Brytanii oraz jej sojuszników. Gra pozwala na dokonanie tego samego lub też zmianę historii , czyli zwycięstwa III Rzeszy.

The Few umożliwia objęcie dowództwa nad lotnictwem Aliantów. Gra podzielona została na dwie płaszczyzny. Na mapie kampanii zarządzamy produkcją wojenną i ustalamy trasy patrolowe, a w trybie bitewnym zajmujemy się wydawaniem rozkazów jednostkom lotniczym. Rozgrywka toczy się w czasie rzeczywistym, a opanowanie wojennego chaosu umożliwia opcja włączenia aktywnej pauzy, podczas której akcja zostaje zastopowana, ale my wciąż możemy wydawać rozkazy.

Afterfall Reconquest

Afterfall

AFTERFALL RECONQUEST to pierwszy epizod planowanej na 3 części opowieści, w której gracz będzie w stanie wpływać na losy wielu bohaterów i stopniowo odkrywać największą tajemnicę post-apokaliptycznego świata. Cechą charakterystyczną gry jest niezwykły czarno-biały świat, który bardzo przypadł do gustu graczom testującym wczesne wersje gry.

Akcja gry rozgrywa się w alternatywnej przyszłości, w post-apokaliptycznym świecie Afterfall. Ludzkość odczuwa skutki nie tylko trzeciej wojny światowej, ale i wybuchu potężnej bomby wodorowej o nazwie Entropia, o której przed wybuchem nie za wiele wiedziano. Apokalipsę przetrwały prawdopodobnie dwie grupy ludzi. Pierwsza, która swój „raj” znalazła w jednym z miast Sanktuariów wysoko w górach, o drugiej nic konkretnego nie wiadomo. Jednak zasoby potrzebne do życia zaczęły się coraz bardziej kurczyć i stało się jasne, że ktoś będzie musiał opuścić bezpieczne schronienie i przekroczyć bramy miasta. Podjąć walkę z mutantami i innymi potworami.

Gardens Inc. Edycja Specjalna

Gardens

Seria gier GARDENS INC. to produkcja z gatunku time-management, w której naszym zadaniem jest renowacja i pielęgnacja ogrodów. Gra oprócz części strategicznej została wzbogacona o wciągający wątek fabularny. W każdej z części gry bohaterowie stają przed nowymi wyzwaniami, które dopingują ich do działania. Rozpoczynamy jako młoda właścicielka firmy, która aby ratować zadłużoną posiadłość dziadków postanawia zgłosić się do konkursu ogrodniczego. W kolejnych częściach gry coraz mocniej zagłębiamy się w biznes ogrodniczy i otrzymujemy angażujące i ciekawe nowe zadania.

GARDENS INC. to seria gier powstała w warszawskim studiu Nitreal Games. Do tej pory Gardensy święciły sukcesy głównie poza naszymi granicami. Mają wielu prawdziwych fanów rozsianych po całym świecie, zostały zainstalowane na tysiącach komputerów, a najlepszym dowodem sukcesu jest kolejna, już trzecia część gry. Seria doczekała się polskiego wydania.

Edycja Specjalna to wszystkie 3 części gry wraz z dodatkami.

gardens 1

Każdy tytuł wydany jest w polskiej wersji językowej. Mimo ery sprzedaży cyfrowej IQ Publishing zdecydowało się wydawać serię Made in Poland w wersji pudełkowej. Dzięki temu oprócz gry w zestawie otrzymacie bogate dodatki kolekcjonerskie.

Gry wydawane są bez blokady DRM oraz również bez kodów Steam, wyjątkiem jest Afterfall wydany dodatkowo w wersji ze Steamem – czyli otrzymujecie produkcję NO STEAM oraz dla fanów Steama – kod.

Dla wszystkich fanów polskich gier niezależnych przygotowaliśmy także specjalny kod promocyjny, który obniży kosz wszystkich produkcji z serii Made in Poland o 10%.

Wystarczy, iż wpiszecie kod rabatowy – 1NDIE WORLD – po zakupie wybranego tytułu!

Oprócz tego już wkrótce przygotujemy dla Was konkurs oraz recenzje wszystkich produkcji z serii Made in Poland.