Reset ze wsparciem dla Oculus Rift

Projekt Reset jest już na ostatniej prostej w swojej kampanii na serwisie Indiegogo. Problem w tym, że ta niecodzienna i tajemnicza gra logiczna wciąż jest daleko od finansowego celu. Być może dlatego developerzy postanowili pochwalić się zachęcającym faktem, iż ich produkcja będzie korzystała z zalet słynnego już Oculusa Rift.

Na stronie studia Theory Interactive pojawił się filmik przypominający o wciąż trwającej kampanii gry Reset, która już od ponad miesiąca widnieje na podstronach serwisu Indiegogo. Pochodzący z Finlandii twórcy liczyli na zdobycie 65 tysięcy euro. Niestety, na 7 dni przed końcem akcji licznik zbiórki zatrzymał się przy „zaledwie” ponad 27 tysiącach. Na szczęście nie wszystko jeszcze stracone. Producenci wyciągnęli bowiem przysłowiowego asa z rękawa i poinformowali na swym blogu, że wspomniany Reset obsłuży także samego Oculusa.

A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że Finowie od początku reklamują swój projekt jako „gra logiczna z pierwszej osoby dla jednego gracza w trybie kooperacyjnym”, gadżet firmy Oculus VR może mieć tutaj bardzo istotne znaczenie.

reset-oculus-rift-shot-1-b-500x312

reset-oculus-rift-shot-2-c-500x312

Nieprzekonani do sensu wsparcia gry na Indiegogo mogą jeszcze zerknąć na przypominający o kampanii filmik, gdzie w kilku scenkach można poczuć odmienność prezentowanego tam świata:


Źródło