Ronimo Games przedstawia: dobre wieści

Jak już wcześniej informowaliśmy kampania wspierająca na Kickstarterze dodatek do Awesomenauts osiągnęła swój cel w zaledwie tydzień, ale to nie koniec dobrych wiadomości od Ronimo Games – poznajcie Admirała Swigginsa!

Admiral Swiggins to 15 postać w grze i to nie byle jaka, bowiem stworzona przez samych graczy! Developer, w formie konkursów dla społeczności, kreował swojego nowego bohatera. Pierwszy konkurs obejmował zdolności i ogólny game design postaci, następny skupił się na jej wyglądzie.

Efekty możecie zobaczyć poniżej:

awesomenauts_swiggins

Admirał pojawi się z dwoma alternatywnymi skórkami: inspirowanej mitami Cthulhu – Abyssal Swiggins oraz skupiającej się na łotrostwie Swigginsa – Swiggins, PHD zwany również jako Dr Fetus.

Ronimo mają dla nas jeszcze jedną dobrą wieść: postanowili oddać w ręce każdego wspierającego kampanię Awesomenauts: Starstorm swoją poprzednią produkcję Swords & Soldiers HD, wraz z dodatkiem (dotyczy to każdego wsparcia łapiącego się do nagród od developera).

Do końca kampanii pozostało jeszcze 18 dni, więc wszyscy chętni wciąż mogą dorzucić swoje pięć groszy do produkcji. Dla takich osób developer wyszedł naprzeciw i skorzystał z usług Humble Bundle, którzy umieścili siostrzaną kampanię na swoich serwerach. Wszystkie nagrody za wsparcie, przy użyciu nowego sposobu płatności, będą możliwe do odebrania (oczywiście jak już będą gotowe) za pośrednictwem spersonalizowanej strony HB. Co więcej, od teraz można płacić również za pomocą PayPala.

EDIT: dorzucone info o PayPalu. Dzięki za czujność Patryk! 🙂