Rusza zbiórka na następcę Orion Prelude

Orion Prelude to gra FPS, która rozpoczęła wpierw swój żywot jako modyfikacja do Half-Life 2, a następnie bazując na silniku Unreal Engine 3.0, stała się dużo bardziej rozbudowanym projektem.

Tytuł oferujący rozległe mapy, a także świetną grafikę jak na grę niezależną (dinozaury dają radę!) podbił serca graczy i świetnie się sprzedawał. Kwestią czasu był squel, a w tym wypadku prequel.

Guardians of Orion, ma według twórcy być duchowym spadkobiercą poprzednika i poza obietnicami super-ekstra przeżyć niewiele więcej wiemy na jego temat. Trzy tryby gry, dziesięć map, ponad dziesięć typów wrogów i dwadzieścia rodzajów sprzętu, który posłuży nam do ostrej rzeźni. Udostępnione screeny prezentują się bardzo przyzwoicie, ale to za mało by móc powiedziec coś więcej.

orion 2

Projekt jest na bardzo wstępnym etapie, kampania kickstartetowa ruszy w tym miesiącu. Jeżeli przypadła wam do gustu część pierwsza, być może zechcecie wesprzeć projekt, a jeśli nie, to cóż, gra i tak pewnie powstanie biorąc pod uwagę popularność jaką szczyciła się jej poprzedniczka. Wy będziecie mogli sprawdzić i ewentualnie żałować, że nie dołożyliście cegiełki do tego projektu.


Więcej informacji znajdziecie tutaj – http://store.steampowered.com/app/104900