sir DEMON już wydany

sir DEMON to darmowa gierka na Androida, w której liczy się refleks i skill – po przyłożeniu palca do ekranu, paszcza sir DEMONa rozwiera się i zaczyna się walka o przeżycie! Mechanika gry to specyficzne przetworzenie formuły bullet hell – chodzi o omijanie morderczych bloków i o łapanie znajdziek i powerupów.

sir DEMON został stworzony przez Mikołaja Bazaczka i jest to jego debiutancka produkcja. Gracz steruje w niej obiektem w kształcie trójkąta. A jedynym celem gry jest zdobycie jak największej liczby punktów. Do dyspozycji jest 7 proceduralnych poziomów, a ilość i nazwy powerupów odpowiadają grzechom głównym. Przy czym jeden z nich utrudnia zdobywanie punktów.

W trakcie zdobywania punktów graczowi towarzyszy 8bitowa muzyka, a im wyższy wyniki widnieje na ekranie tym większy staje się wąs demona. W grze działa także ranking online. Innymi słowy, w każdej chwili można sprawdzić jak dużo punktów zdobyli gracze z całego świata i porównać z nimi swoje osiągnięcia. Grę można pobrać pod TYM linkiem.

device-2014-07-05-233522

device-2014-07-05-232548