Spisz się dobrze, dołącz do 1W

To nie premiera jest najcięższą częścią przywracania serwisu do życia. Nie – ludzie pamiętają twór za to, czym był kiedyś a jego brak uruchamia nostalgię, która jest tylko na rękę tworzeniu zamieszania wokół wspomnianego powrotu.

Ten czas już wszak za nami. Wróciliśmy, redakcja zaczęła pisać teksty, zaczął powoli pojawiać się nowy content. Moglibyśmy w tym miejscu podać sobie łapy, zapalić cygara zwycięstwa i z poczuciem dobrze zrobionej roboty patrzeć, jak zasiane nasiona zaczynają powoli rosnąć.

…to nie bylibyśmy jednak my. Być może długo maintenance splash wisiał zamiast serwisu, nijak nie oznacza to jednak, że jesteśmy cierpliwymi ludźmi. Zanim jeszcze postawimy jeden krok, myślimy ustawicznie gdzie postawić dziesięć kolejnych. Co dalej? Co jeszcze? Co następne…

Nic jednak nie wydarzy się samo, nie liczymy na to i nigdy nie liczyliśmy. Aczkolwiek wielkie ambicje potrzebują siłą rzeczy i ludzi, którzy będą ich fundamentem, którzy pomogą zbudować wspólnymi siłami jeszcze lepsze miejsce.

Nasza rekrutacja jest otwarta zawsze, nie ma momentu, gdy chętnie nie poświęcamy czasu dla ludzi, którzy potencjalnie jutro mogą stać się naszymi nowymi towarzyszami br… indyka.
Tym wpisem, pragniemy tylko przypomnieć o tym fakcie, położyć na niego wręcz nacisk.

Nawet jeśli nie czujesz się mocny w pisaniu tekstów, może znajdzie się dla Ciebie coś lepszego? Masz własne pomysły, własne ambicje, w których chciałbyś się spełnić z nami? Żadna ze stron nie ma nic do stracenia.

Wielu z nas zaczynało swoją przygodę na łamach serwisu, teraz to koledzy i koleżanki, którzy pracują w branży gier.

Tak więc piszcie! Nie gryziemy, a jeśli już to pieszczotliwie i tylko za wcześniejszą zgodą.

Rekrutacja – kontakt@1ndieworld.com