Stone Rage wystartował na Indiegogo

Tytuł tworzony przez studio Mountainweel Games, o którym pisaliśmy już wiele razy wystartował na platformie wspierającej. Autorzy co ciekawe, zdecydowali się nie na Kickstartera a na Indiegogo, który jest według wielu użytkowników mniej popularny. Do zebrania jest całkiem spora suma bo aż 60.000€, wydaje mi się jednak, że cel ten może zostać zrealizowany.

Kiedy tylko pierwszy raz zobaczyłem Stone Rage (a było to na początku tego roku) wiedziałem, że może odnieść duży sukces, zwłaszcza iż rzadko otrzymujemy grę niezależną tworzoną na silniku CryEngine 3.

Stone Rage jest to darmowy tytuł stworzony przez Mountainwheel Games z myślą o komputerach osobistych. Jest to Third-Person Fighting osadzony w okresie Plejstocentu i Econu. W Stone Rage  będziemy mogli poczuć się jak nasi przodkowie a to za sprawą zaimplementowania wielu fantastycznych elementów m.in. prehistorycznych plemion, krajobrazów czy zwierząt. Gracz będzie mógł wcielić się w postać neandertalczyka bądź stać się zwierzęco podobnym stworzeniem.

Spójrzcie tylko na zapowiedź:

Tytuł będzie dostępny w modelu Free-To-Play, a wartość poszczególnych progów wpłaty jest różnorodna. Poniżej macie możliwość bezpośredniej wpłaty na Stone Rage.

 

Więcej ciekawostek znajdziecie na stronach:

Strona główna: www.mountainwheel.com
Forum: www.mountainwheel.com/forum
Moddb: www.moddb.com/games/stone-rage
Facebook: www.facebook.com/StoneRage
YouTube: www.youtube.com/user/mountainwheelgames
Steam: http://steamcommunity.com/groups/stonerage
Twitter: https://twitter.com/#!/Mountainwheel