Kiedyś, przez cyfrowy świat, przetoczyła się klęska urodzaju kabaczków. Stało się to za sprawą farm na Facebooku. Ludzie z wielką miłością uprawiali swoje poletka, trudno wskazać osobę, która nawet przez chwilę nie wpadła do FarmVille. Teraz mamy Stardew Valley, ale najwyraźniej nie jest to koniec przygód z uprawianiem roślin.

Voodoo Garden to najzwyklejszy clicker. Zadanie gracza jest banalne – ma swoje poletko i hoduje na nim rośliny rodem z koszmarów. Zbiera owoce, nasiona, czasem wpuści jakieś zwierzątko. Produkcja ta doskonale by się sprawdziła na wszelkiego rodzaju urządzeniach mobilnych, dlatego dziwi mnie jej obecność w katalogu Steam.
Co ciekawe, Voodoo Garden zbiera raczej pozytywne recenzje. Najwyraźniej chęć uprawy cyfrowych roślinek jest wciąż żywa.

Autor: KolegaLiterat

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3