Już w najbliższą sobotę w Łodzi odbędzie się kolejne spotkanie pod szyldem Summer Game Party vol. 6,5.

13 lutego Kino Bodo stanie się miejscem, gdzie odbędzie się zimowa edycja tego cyklicznego eventu. Studenci kulturoznawstwa z Uniwersytetu Łódzkiego opowiedzą o grach w tonie akademickim. Będzie można posłuchać prelekcji, pograć i napić się w przyjaznej atmosferze.

Tematem tej edycji jest dekonstrukcja postaci superbohaterów. Kim są superbohaterowie? Jak współcześnie realizują się historie superbohaterskie, pełne samoświadomej ironii i dystansu? Odpowiedzi na te pytania odpowiedź poznają Ci z was, którzy wybiorą się na wydarzenie w najbliższy weekend 🙂

Data: 13 lutego 2016, godz. 17:00
Miejsce: Kino Bodo, ul. Rewolucji 1905 r. 78/80, Łódź

W programie:
– wystąpienia studentów
– strefa grania
– turnieje

|| WSTĘP WOLNY ||

Dominika Stala

Autor: Dominika Stala

Fanka wszystkiego, co wiąże się z tematyką gier zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Ma wielki sentyment do wszelkich papierowych RPGów. Kiedy akurat nie gra, lubi poczytać coś dobrego. W skrytości ducha wierzy w wyższość Ciemnej Strony Mocy.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3