SURVARIUM już dostępny!

Ukraińskie studio Vostok Games udostępniło dla wszystkich chętnych dostęp do swojej gry Survarium. Gracze mogą swobodnie rejestrować konta za darmo i rozpocząć swoją przygodę w postapokaliptycznym świecie.

Twórcy odpowiedzialni za kultową serię S.T.A.L.K.E.R. przy konstruowaniu gry uważnie wsłuchiwali się w sugestie i pomysły płynące od graczy. Pragnęli stworzyć uniwersum gry, które spełniłoby oczekiwania zaangażowanej w testy społeczności. Dołączenie do Survarium, to nie tylko możliwość przeżycia własnych przygód w niebezpiecznym świecie wyniszczonym przez katastrofę ekologiczną, ale także doskonała sposobność do aktywnej współpracy przy rozwoju gry.

Survarium_02

Vostok Games planuje bowiem cały czas poprawiać swoją produkcję.  W najbliższych planach jest m.in. rozbudowa Survarium o dwa dodatkowe tryby gry. Natomiast gracze, którzy chcą uzyskać dodatkową ekskluzywną zawartość do gry mogą wciąż kupić polską edycję pudełkową w atrakcyjnej cenie, w której wydaniu studio Vostok Games wspierały polskie firmy IMGN.PRO oraz Techland.

„Od czasu ogłoszenia zamkniętej bety z samej Polski zarejestrowało się ponad 100 000 graczy. Nie możemy się doczekać żeby zobaczyć zmagania ich wszystkich w grze!” powiedział Oleg Yavorsky dyrektor marketingu Vostok Games.

Twórcy liczą na jeszcze większy wzrost polskiej społeczności gry wraz z udostępnieniem gry dla wszystkich. Każdy kto chciałby zapoznać się z uniwersum gry może już dzisiaj zarejestrować się bezpłatnie i stanąć po stronie jednej z czterech walczących o przetrwanie frakcji.

Survarium_03

Survarium to sieciowy FPS free-to-play, którego akcja rozgrywa się w post apokaliptycznym świecie spustoszonym przez katastrofę ekologiczną, która pozostawiła przy życiu tylko jednego człowieka na stu. Gra skupia się na jednostki w ogarniętych chaosem, złowrogim otoczeniu. Obok charakterystycznego dla gier tego typu trybu freeplay, Survarium oferuje także rozgrywkę drużynową, rozgrywaną na specjalnie przygotowanych mapach, oraz tryb kooperacji – umożliwiający poznanie uniwersum gry oraz odkrycie tajemnic zróżnicowanego świata. Istotnym elementem gry jest także rozbudowany rozwój postaci. Gra została stworzona w oparciu o autorski silnik graficzny studia – Vostok Engine.

Więcej informacji o Survarium na: http://survarium.com/en

[Informacja prasowa]