Symulator kota

Koty domowe mają zazwyczaj sielskie życie – jeśli nie śpią, to albo jedzą albo bawią się. W Catlateral Damage zajmiemy się tym ostatnim.

Nie, nie spodziewajcie się łapania nici wełny, albo ganiania ptaków po balkonie, ‚zabawa’ w grze Chrisa Chunga skupia się tylko i wyłącznie na najbardziej destrukcyjnej części życia kota – przewracaniu wszystkiego co jest pod łapą.

Catleteral Damage jest pierwszoosobowym symulatorem destrukcyjnego kota, który musi zrzucić na ziemię jak najwięcej przedmiotów możliwych do znalezienia w pokoju. Rozgrywka trwa dwie minuty, zaś zrzucane przedmioty są przeliczane na odpowiednią ilość punktów (combosy included).

Poniżej znajdziecie trailer, a jeśli gra wam przypadła do gustu to sami możecie ją wypróbować we własnych przeglądarkach.

Tytuł powstał podczas 7DFPS Game Jam, który odbył się w Sierpniu 2013r. Catleteral Damage jest w tym momencie dopieszczany przez swego twórcę i planowana jest premiera jego pełnoprawnej wersji, zawierającej więcej poziomów i przewracalnych przedmiotów.

via Polygon