Techland – rusza oficjalny fanpage polskiego wydawnictwa

Techland z przyjemnością informuje o starcie oficjalnego fanpage polskiego wydawnictwa na Facebooku. Będzie on pełnił kluczową rolę w przekazywaniu informacji na temat produktów wydawanych przez firmę na terenie Polski. Profil zachowa pewną nieformalność i będzie źródłem rozrywki dla zebranej społeczności.

Fanpage znajduje się pod linkiem https://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Fani znajdą tu najświeższe informacje dot. gier pojawiających się na rynku dzięki staraniom Wydawnictwa Techland. Będzie to także miejsce wymiany opinii, gdzie gracze będą mogli podzielić się swoimi uwagami i sugestiami dotyczącymi np. wydań kolekcjonerskich.

tech

„Decyzja o uruchomieniu fanpage wydawnictwa powstała z potrzeby nawiązania bliższego kontaktu z naszymi fanami. Do tej pory byliśmy aktywni głównie na profilach tematycznych konkretnych marek, jak Dead Island Polska lub Niesamowite Maszyny. Chcemy wyjść im naprzeciw. Słuchać, rozmawiać, a także dzielić się najnowszymi informacjami. Chcemy być bliżej ludzi, którzy uznają, że warto odwiedzać nasze miejsce w sieci. Zależy nam na czymś zdecydowanie głębszym, niż zwykłej relacji gracz – wydawnictwo.” – komentuje Anna Łada-Grodzicka, Manager ds. PR Wydawnictwa Techland.

Nie zabraknie także wielu atrakcji. Na początek profil rusza z zabawą „RozGRYwka na start”. Będzie to seria zgadywanek z pogranicza gier, nauki i fantastyki, która umożliwi fanom wykorzystanie wiedzy i kreatywności do zdobycia atrakcyjnych nagród.

[Informacja prasowa]