Telltale opowie tym razem historię Batmana

Było The Walking Dead, był The Wolf Among Us, była nawet Gra o Tron. Czym w przyszłym roku uraczy nas Telltale? Tym razem wezmą się oni za klasykę – historię Batmana. Rozdział pierwszy pojawi się już na początku 2016 roku i dostępny będzie, jak zwykle, na PC, Mac, konsole oraz urządzenia mobilne.


CEO Telltale Kevin Bruner, wydał dziś oficjalne oświadczenie, że studio będzie zajmowało się Batmanem. Uchylił też rąbka tajemnicy i zdradził czego możemy spodziewać się w nowej odsłonie znanej już na całym świecie serii gier. Otóż gracze będą mogli poznać historię Bruce’a Wayne’a, a przede wszystkim dualną naturę jego osobowości. Czyli oprócz akcji i zagadek możemy spodziewać się sporej ilości wstawek psychologicznych. Zapowiada się bardzo ciekawa seria, którą na pewno będziemy chcieli zrecenzować i ograć!

Screen_Shot_2015-12-03_at_9.20.31_PM.0.0

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3