The Dream Machine Bundle na Steam Summer Sale

The Dream Machine to gra szwedzkiego, małego studia Cockroach. Jest to klasyczna przygodówka typu point ‚n’ click z rzadko spotykaną oprawą graficzną. Ale o tym później, najpierw krótko o fabule.

Naszym protagonistą jest Victor Neff, który wraz ze swoją żoną Alicią, przeprowadził się ze wsi do miasta. Wszystko układa się dobrze, dopóki Victor nie znajduje tajemniczej notki, mówiącej o maszynie, pozwalającej przenieść się do snów danej osoby. Dzięki urządzeniu wybierze się w podróż po świadomościach ludzi, z najbliższego otoczenia.

Po tym krótkim opisie możemy przejść do oprawy gry. Szwedzi ze studia Cockrouch postanowili stworzyć wszystkie postacie i tła lokacji z gliny i tektury. Po sfotografowaniu i odpowiednim animowaniu daje niesamowity efekt, który wpływa na klimat i komfort rozgrywki.

Twórcy zapowiedzieli, że po roku przerwy wydany zostanie 4 chapter do gry. Pozostałe są dostępne na Steamie oraz na stronie http://www.thedreammachine.se/. The Dream Machine ma mieć 5 rozdziałów. Na stronie produkcji możecie kupić dostępne teraz 1-3 oraz zapewnienie, że 4 i 5 także do was trafią za 13.75€. Steam, w ramach Summer Sale, oferuje: http://store.steampowered.com/sub/14622/.