The Mims Beginning – Gdzie my jesteśmy!?

Dawno, dawno temu, gdzieś w odległej galaktyce Mimsy wyruszyły na poszukiwanie nowych terenów do życia. Niestety ich statek uległ awarii, a one same znalazły się na obcych terenach…
Ja wolę ciastka

The Mims Beginning to strategia typu godlike, gdzie wcielamy się w dowódcę ocalałych kosmitów. Jako dowódca urzędujemy w wieży PSI i to stamtąd przyjdzie wydawać nam rozkazy poddanych. Posiadamy szereg możliwości, które dają nam nasze nadprzyrodzone moce. Podzielone one są na trzy grupy: Support, Defence oraz Global, dzięki nim możemy wspomóc naszych poddanych w różnych sytuacjach.

Owoce są zdrowe

Podstawowym surowcem o jaki będziemy musieli dbać jest biomasa wytwarzana z owoców, to jej potrzebujemy do karmienia naszych zwierzaków jak i wynajdywania ich. Zwierzaki są jedną z opcji jeśli chcemy zarobić, gdy osiągną odpowiednie rozmiary wysyłamy je w przestrzeń kosmiczną na targ gdzie zostaną sprzedane, ewentualnie przerobione na zupę…

Grunt to zachęcić gracza….

Twórcy Mimsów zrobili nie lada szum na niezależnym rynku gier, wszędzie było ich pełno. Ich gra zachęcała grafiką jak i wytrwałością z jaką trójka osób dąży do ukończenia swojej produkcji. Produkcja ma klimatyczną oprawę zarówno graficzną jak i dźwiękową oraz zawiera w sobie momenty humorystyczne. Czasem miałem wrażenie, że twórcy myślą podobnie do mnie.

Zielone światło

Squatting Penguins bo tak nazywa się studio, które tworzy tę grę chce by dostała ona się na platformę Steam. Jeśli chcecie pomóc im w uzyskaniu tego celu to zapraszamy tutaj.

Informacje na temat projektu oraz demo gry znajdziecie na stronie – http://www.indiegogo.com/projects/the-mims-beginning oraz http://www.reddit.com/r/gaming/comments/1wnol7/we_shared_the_mims_beginning_beta_demo_with_35/.