Torchlight II zadebiutował na świecie

Miłośnicy hack and slash doczekali się wreszcie premiery drugiej części Torchlight. Gra  Runic Games dostępna jest cyfrowo i jej cena została ustalona na 19.99 $. Torchlight II dostępny jest na komputery osobiste. Użytkownicy przed zakupem mogą zapoznać się z wersją demonstracyjną gry. Wczoraj informowaliśmy również o możliwości pobrania darmowej wersji ścieżki dźwiękowej.

Torchlight II jest kontynuacją bardzo udanego hack’n’slasha. Wśród autorów gry są osoby, które miały swój udział przy Diablo oraz Fate. Druga część oprócz rozgrywki dla pojedynczego gracza oferuje również tryb kooperacyjny. W drugiej części gry przenosimy się o kilka lat do przodu.

Tytuł jest bardzo dobrze oceniamy przez zagraniczne media. Już wkrótce recenzja gry pojawi się również na naszym portalu.

Jakub Wójcik

Autor: Jakub Wójcik

Założyciel serwisu 1ndieWorld największego portalu w Polsce zajmującego się grami niezależnymi. W tym momencie zarządza marketingowo swoim projektem. Odkąd tylko pamięta jest zapalonym graczem, a jego pierwszą miłością było Commodore 64. Niegdyś pisał na łamach GIEROmaniaka i profesjonalnie grał w FIFĘ, obecnie zagorzały miłośnik gier niezależnych, a w szczególności dzieła stworzonego przez Phila Fisha. Założyciel i pomysłodawca Games Rage, którego pierwsza edycja odniosła duży sukces. Ma jeszcze wiele pomysłów związanych z polskim gamedevem.

 • Wybaczcie za offtopic, ale z łaski swojej wyłączcie position: fixed; w #fog_foot bo się fatalnie czyta.

 • Jak to zmienimy to cały efekt mgły zniknie 🙁

 • Nedveed

  Fajna grafa ^^ Pograłbym.
  Co do problemu z napisami. Teksty są przejrzyste i wgl w porządku, dobrze się czyta na rozdziałce 2944×1080, więc pewnie jakoś w macosx’ie jest inaczej xd .

 • Szyba

  Już trochę ograłem Torchlight II, skończyłem pierwszy rozdział i
  rozkręcam drugi, więc trochę już mogę o grze powiedzieć. Ale chyba
  ogólnie można rzec, że gra sprostała oczekiwaniom – to dynamiczny
  hack’n’slash, z wielką ilością lootu, wieloma przeciwnikami, fajnymi
  bossami i świetną oprawą audiowizualną. Klimat niesamowity, a walka
  naprawdę się podoba i nie nudzi.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3