Tryst i DayZ zrecenzowane !

Partnerstwo z serwisem Gieromaniak.pl wydało kolejne efekty. Tym razem na naszym zaprzyjaźnionym portalu pojawiły się recenzje dwóch gier niezależnych. Tryst – tytuł, który  dołącza do tradycyjnego już kanonu strategii rzeczywistych rozgrywanych w kosmosie. Na pierwszy rzut oka wygląda jak kalka najlepszej gry taktycznej osadzonej w świecie science-fiction – Starcraft II. Drugim tytułem natomiast jest DayZ – w którym to musimy stawić czoła napierającym hordom krwiożerczych Zombie.


Nasz redaktor w sposób klarowny ocenił oba tytułu. Jak je oceniał? O tym przekonacie się z linków poniżej. Zapraszamy !

Fragmenty:

Tryst:

Jeżeli kiedykolwiek wcześniej mieliście styczność z tego typu produkcją, to poczujecie się jak ryba w wodzie. Historia kampanii jest stara jak świat. Mamy przedstawioną walkę kosmitów z ludźmi tym razem około roku 3000. Występujący tu obcy są bardzo stereotypowi, składają się głównie z biomechanicznych potworów zwanych Zali, którzy zwrócili się przeciwko ludzkości. Zaatakowali z zaskoczenia po latach pokojowej koegzystencji oraz zabili ówczesnego prezydenta, który reprezentował Rhyn Tech Corporation. To stawia naszego głównego bohatera na czele nieuniknionego konfliktu i zmusza go do zawarcia pokoju z garstką rebeliantów. Mimo wielu różnic klasowych, spowodowanych poborem z ziemskich więzień, postanawiają dołączyć do konfliktu i walczyć o dobre imię Ziemian. Jak widać, fabuła nie wnosi niczego do naszej rozgrywki i jest sztampowa.

DayZ:

Czarna jak smoła noc unosi się nad opuszczoną Czarnorusią, gdzie bardzo ciężko odnaleźć jest jakiekolwiek miejsce schronienia. Pośród ciemnych zakamarków możemy dostrzec zarys człekopodobnych postaci. Czym są przerażające istoty? To hordy nieumarłych wkroczyły z głębokiej czerni i zaczęły siać spustoszenie na ponad 225 km2 Czarnoruskiego terenu.

Bez odpowiedniego przygotowania do przetrwania macie bardzo małe szanse na walkę z przeciwnikiem. Jedyne co na Was czeka to szybkie spotkanie z „kostuchą”, która bez problemu odbierze życie każdemu. Każda śmierć powoduje, że wszystko zaczyna się od nowa.

Recenzja Tryst by Gieromaniak.pl

Recenzja DayZ by Gieromaniak.pl

ZALETY:
5
WADY: