Trzeci numer magazynu Gramy! już na półkach

Trzeci numer magazynu Gramy! z lekkim opóźnieniem trafił ostatecznie na półki sklepowe. W środku ponownie znajdziecie teksty naszego redaktora Dominika Głowackiego, w większości poświęcone grom niezależnym.

Do przeczytania jest lista 20 najlepszych indyków zeszłego roku, wywiad z Kentem Hudsonem, autorem The Novelist, oraz artykuł rozkładający na atomy nie do końca udaną technicznie, ale przy tym dojrzałą fabularnie grę Contrast.

Dominik porozmawiał też z Pawłem Schreiberem (blog Jawne Sny) o nowo powstałej specjalizacji Gamedec i przygotował materiał o dobrze znanych graczom mechanizmach, które negatywnie wpływają na immersję.

Redakcja 1ndie World szczególnie poleca też będący tematem numeru wywiad z Tomaszem Gopem o Lords of the Fallen, wywiad z Robertem Łapińskim o Pixel Heaven 2013 i tegorocznej edycji eventu, wywiad z Jean-Michelem Vilainem o Faerii i… wywiad z Mickiem Solomonsem o The Forest. Mnóstwo ciekawych informacji i wartościowej publicystyki znajdziecie też w felietonach, za które pokochaliście poprzednie numery magazynu.

Na egramy.pl możecie zerknąć na pełny spis treści oraz zamówić egzemplarz w wersji papierowej bądź cyfrowej. Gramy! dostępne jest już również w Empikach.