Trzecie urodziny 1ndie World!

Dokładnie trzy lata temu o tej porze szykowałem się do startu portalu 1ndie World. Serwis powstał dzięki współpracy kilku przyjaciół ze szkoły. Mimo, iż większość z nich obecnie nie jest związanych z redakcją to na pewno zapiszą się w jej historii. Zawsze mieliśmy jeden cel – połączyć środowisko twórców niezależnych.

Trzy lata pełne pasji, wspólnych wyjazdów, ale także rozstań oraz różnicy zdań. Mimo, że w ostatnim czasie było sporo zmian to możecie być pewni, iż 1ndie World to przede wszystkim twórcy niezależni a oni będą zawsze 🙂

Oczywiście pamiętamy także o Was – czytelnikach.

Nasi fani zawsze nas wspierali oraz sami budowali społeczność, która spowodowała, iż jesteśmy w tym miejscu. Jest wiele rzeczy, za które chciałbym Wam podziękować, dlatego też mam nadzieję, że poniższe konkursy oraz gry, jakie dla Was przygotowaliśmy w jakimś stopniu będą dobrym wynagrodzeniem!

1ndie World to także ekipa pracująca nad projektami (w większym lub mniejszym znaczeniu), które mają na celu promocję polskich gier niezależnych za granicą:

  • Games Rage – pierwszy polski bundle skierowany do graczy z całego świata
  • Indie Games POLSKA – projekt, który powstał przy współpracy z Ministerstwem Spraw Zagranicznych. Głównym założeniem jest promocja polskich gier komputerowych na zagranicznych festiwalach.
  • Muzeum Gier Wideo w Warszawie – będzie nowoczesną instytucją, z ciekawą, interaktywną ekspozycją, opowiadającą o historii tego niezwykle ciekawego i dynamicznie rozwijającego się medium jakim są gry komputerowe.

Oprócz poniższych Giveaway szykujemy dla Was także „rozdawnictwo” kodów na naszym profilu FB – https://www.facebook.com/1ndieWorld oraz będziecie mieli okazję przeczytać kilka „ekskluzywnych” tekstów.

3 urodziny 1ndie World – 10 kont alpha Speedway Manager

SM_GrafikiReklamowe_1920x430

Pierwszy Giveaway związany jest produkcją Speedway Manager. SpeedwayManager.pl to gra przeglądarkowa z gatunku menedżerów sportowych, a konkretniej żużlowych. Polska jest światową stolicą żużla, i tą produkcją zamierzamy potwierdzić dominację rodaków w tym sporcie.

3 urodziny 1ndie World – 10 kont alpha Speedway Manager
Więcej informacji o grze – https://1ndieworld.com/1ndie-world-wspiera-speedway-manager

3 urodziny 1ndie World – 10 kluczy Steam Timberman

timberman Timberman to szybka gra zręcznościowa z klimatyczną oldschool-ową grafiką i muzyką. Genialny w swej prostocie gameplay uzależnia i daje mnóstwo satysfakcji przy każdym pobitym rekordzie. Tytuł debiutuje w piątek na platformie Steam! 3 urodziny 1ndie World – 10 kluczy Steam Timberman

Więcej informacji – http://store.steampowered.com/app/398710

3 urodziny 1ndie World – 5 kluczy Steam In Between

inbetween

In Between opowiada historię człowieka dotkniętego okrutnym zrządzeniem losu. Gracz odbywa podróż wgłąb psychiki bohatera dotkniętego śmiertelną chorobą, poznając wydarzenia z jego życia. Rozgrywka oparta jest o sześćdziesiąt poziomów, wypełnionych zagadkami logicznymi, związanymi z kontrolą grawitacji i unikaniem wszystkich możliwych pułapek.

3 urodziny 1ndie World – 5 kluczy Steam In Between

Więcej informacji – https://1ndieworld.com/all-review-list/rozwazania-o-smierci-recenzja-in-between

Dziękujemy także naszym partnerom oraz sponsorom, którzy niejednokrotnie nas wspierali.