Tsioque osiąga cel na Kickstarterze

Jakiś czas temu pisaliśmy o polskiej produkcji niezależnej – Tsioque, która pojawiła się na platformie Kickstarter. Teraz z wielką radością możemy ogłosić, że projekt ten zebrał wyznaczoną liczbę pieniędzy! Gra cieszyła się całkiem sporym zainteresowaniem, ponieważ aż 1 225 osób wsparło twórców na popularnej stronie crowdfundingowej. Serdecznie gratulujemy OhNoo Studio i życzymy kolejnych sukcesów, a przede wszystkim czekamy na pełną wersję Tsioque!

Dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli o tej wspaniałej produkcji, przypomnimy po krótce czym jest Tsioque. Otóż jest to mroczno-humorystyczna gra przygodowa point and click inspirowana takimi klasykami jak Day of the Tentacle, Dragon’s Lair czy seria Pajama Sam Rona Gilberta. Gra powstaje przy użyciu poklatkowej techniki animacji, gdzie każda sekunda animacji wymaga od kilku do kilkudziesięciu nowych, narysowanych od zera rysunków. Autorzy gry łącząc ręcznie rysowaną animację 2D oraz dynamiczną, zmieniającą się zależnie od biegu akcji muzykę, starają się stworzyć wyjątkowe doświadczenie z pogranicza gry przygodowej i filmu animowanego.

tsioque2

Jeśli jeszcze nie zdążyliście wspomóc OhNoo Studio, to nic straconego! W najbliższych dniach na kickstarterowej stronie projektu ukaże się dodatkowa opcja donacji. Każdy kto wpłaci ustaloną sumę pieniędzy otrzyma darmowy klucz do Tormentum.

Więcej informacji o kampanii – https://www.kickstarter.com/projects/ohnoo/tsioque-an-animated-2d-adventure-game

Informacje na temat OhNoo Studio – http://www.ohnoo.com/