Tydzień Świąteczny rozstrzygnięty!

Wszystko ma swój początek i koniec. Teraz przyszła pora na to drugie, jednak będzie to miłe zakończenie! O to przyszedł czas na rozstrzygnięcia w naszym głównym konkursie prowadzonym podczas Tygodnia Świątecznego. Chcecie wiedzieć kto otrzymał klawiaturę Roccat Arvo? O tym przekonacie się w dalszej części newsa. O to po krótce przypomnimy Wam czym był i na czym polegał nasz konkurs prowadzony wspólnie z ekipą Gieromaniak.pl:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia przyszykowaliśmy dla was Wielki Konkurs ze wspaniałymi nagrodami! Żeby dostać prezenty od Św. Mikołaja musicie być grzeczni przez cały rok. U nas prezenty dostać można w dużo, duuużo łatwiejszy sposób! Jedyne, co należy zrobić to wykonać pracę na temat:

„Jak bohaterowie gier spędzają Święta”

Metoda wykonania zadania podzielona tym razem została na trzy następujące kategorie – Rysunek/grafika, opowiadanie oraz film (animowany bądź z żywymi aktorami).

Nagrodą główną jest klawiatura Roccat Arvo, która przyznana zostanie najlepszej pracy wytypowanej ze wszystkich kategorii! Następnie najlepsze prace, które zwyciężą już w swoich kategoriach otrzymają następująco:

 1. Dead Island – ufundowała firma Techland
 2. Chaos In Deponia
 3. Deponia
 4. Edna & Harvey: Harvey’s New Eyes
 5. Trauma
 6. Hard Reset
 7. Hamilton’s Great Adventure
 8. Krater
 9. Don’t Starve
 10. Mark of Ninja
 11. Puddle
 12. Torchlight 2

Prace otrzymaliśmy w każdej z kategorii dlatego też pełna pula nagród została rozdana. Cieszymy się z Waszego zainteresowania i wierzymy, że nadal będziecie chętnie brać udział w naszych konkursach. Przejdźmy jednak do najważniejszego. Przedstawiamy Wam listę osób, które  wygrały w poszczególnych kategoriach oraz głównego triumfatora:

Video/animacja oraz nagroda główna (klawiatura Roccat Arvo + zestaw gier): 

Opowiadanie (zestaw Gier):

„Zacznę może swoje opowiadanie od tego, że postara się w nim przedstawić bohaterów z gier komputerowych, tych znanych lub mniej znanych z gier nowych i starych, które tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzają w różny sposób. Zacznę od Jasona Brody’ego, bohatera gry Far Cry 3, który tegoroczne święta spędza po raz kolejny na jednej z wysp Mikronezji, gdzie dokonuje zadymy oraz „rozpierduchy”, dzięki czemu hucznie odprawia za razem Sylwestra. Dzięki jego szaleństwu wszyscy na wyspie przeżywają z nim święta. Po nich wszyscy pamiętają święta wraz z sylwestrem przez calusieńki rok. I mają, co sprzątać, budować i naprawiać, aby znowu pod koniec roku Jasonowi zrobić udane Święta i sylwestra. Demolka Rulez!!! Agent 47 (seria Hitman) z kolei przeżywa okres Świąt w inny sposób. Można powiedzieć, że ma się podobnie jak Święty Mikołaj. Oczywiście z innym, gorszym znaczeniu tego słowa. Również dostaje mnóstwo listów oraz kartek, lecz nie z prośbą o prezenty, lecz z prośbą o likwidację jakiejś osoby. Na jednego człowieka lub rodzinę przypada jedna osoba do wyeliminowania (tak, aby było sprawiedliwie). Z mnóstwa kartek, które Agent 47 dostaje wybiera tylko 3 (na każdy dzień świąteczny). Dzięki temu praca w święta nie skończy mu się za szybko, może również będzie pracować na emeryturze, ponieważ się nie wyrobi ze wszystkimi życzeniami. Życzenia zazwyczaj są różne – ktoś prosi o likwidację szefa, (bo mało płaci), teściowej, (bo się za dużo wtrąca i jest w końcu teściową;)), brata lub siostry, (bo jest i chce pół majątku po zmarłych rodzicach), powiedzmy sobie szczerze, zabić lub przynajmniej nastraszyć zawsze było by kogo. Nawet dla przykładu lub uciechy na święta. Zapomniałbym napisać o Świątecznym ubiorze Agenta 47.(…)”

Rysunek/obrazek (zestaw gier):

KARTKA_kaftann

Jeżeli ktoś z Was odnalazł, którąś ze swoich prac, proszony jest o przesłanie nam swoich danych kontaktowych na email: konkurs@1ndieWorld.com bądź krzysztof.trzos[at]gieromaniak.pl. Zwycięzcom gratulujemy, a Was wszystkich zapraszamy do śledzenia naszego portalu. Szykujemy dla Was wiele fantastycznych atrakcji 🙂