Ujawniono datę premiery "Richard & Alice"

Richard & Alice” to przygodówka, która opowiada historię dwójki bohaterów uwięzionych w celach high-tech. Na zewnątrz nie jest o wiele lepiej od niż w celi. Planeta pokrytajest zarówno śniegiem i lodem, jak i piaskiem. Wszystko wskazuje na to, że świat zbliża się do swojego końca.

RA

Ten krótki opis zapowiada ciekawą produkcję typu point-and-click. Developerzy, Denby/Raze, wspomnieli. że akcja gry toczyć będzie się w przeszłości, teraźniejszości oraz w przyszłości świata, który jest alternatywą naszych realiów. Gracz będzie mógł kontrolować obie postaci, aczkolwiek nie jest jeszcze jasne jak dokładnie będzie to wyglądać.

Ekipa zajmująca się obecnie „Richard & Alice” stworzyła już grę pod tytułem „Masked” polegającą na ucieczce z pokoju. Premiera gry odbędzie się 21 lutego 2013 roku. Do tego czasu możemy wspierać ją na Steam Greenlight. Więcej możecie dowiedzieć się na stronie twórców. [Źródło]

Jakub Wójcik

Autor: Jakub Wójcik

Założyciel serwisu 1ndieWorld największego portalu w Polsce zajmującego się grami niezależnymi. W tym momencie zarządza marketingowo swoim projektem. Odkąd tylko pamięta jest zapalonym graczem, a jego pierwszą miłością było Commodore 64. Niegdyś pisał na łamach GIEROmaniaka i profesjonalnie grał w FIFĘ, obecnie zagorzały miłośnik gier niezależnych, a w szczególności dzieła stworzonego przez Phila Fisha. Założyciel i pomysłodawca Games Rage, którego pierwsza edycja odniosła duży sukces. Ma jeszcze wiele pomysłów związanych z polskim gamedevem.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3