Versus One, czyli nowy projekt na wspieram.to

Platforma wspieram.to cieszy się coraz większą popularnością wśród twórców niezależnych. Praktycznie co miesiąc otrzymujemy informacje o kolejnych projektach. W dniu dzisiejszym przedstawiamy Wam nową produkcję, która ma zostać sfinansowana dzięki wspomnianej platformie.

Versus One to wyścigi w których steruje się tylko jednym przyciskiem. Jak to działa? Sprawa jest prosta: trasa na której się ścigamy podzielona jest na kolorowe strefy – pojazd przyspiesza automatycznie, a po naciśnięciu przycisku, zależnie od strefy, skręca w lewo lub w prawo, jednocześnie trochę zwalniając. Takie rozwiązanie sprawia, że nie jesteśmy ograniczeni do żużlowego owalu i możemy przygotować różnorodne trasy!

W wersji podstawowej dostępny będzie żużel, wyścigi stylizowane na Formułę 1 i zapewne wyścigi stylizowane na NASCAR, dla graczy zza wielkiej wody. Weteranom gier z pewnością skojarzy się ona z klasykiem – zuzel.exe.

Autorzy zamierzają wydać swoją produkcję na Win/Mac OS/IOS/Android. Od dnia dzisiejszego możliwa jest przetestowanie produkcji dzięki wersji Alpha.

Gra dostępna jest już od 10 zł (próg ten także zawiera poprzednią grę). W produkcje ekipy Vinyl Pixels będzie można pograć podczas targów PGA!

Zachęcamy do testowania i wspierania 🙂