Viking Zombies Killer w drodze na Androida oraz iOS

Na drodze Vikinga staje zielony, potworny Zombie. Viking postanawia coś z tym zrobić i posyła stwora daleko przed siebie używając do tego potężnego młota. Viking Zombies Killer to wciągająca gra zręcznościowa, przygotowana specjalnie z myślą o smartphonach. Jej celem jest pozbycie się Zombie, w taki sposób aby przy pomocy młota uderzyć potwora jak najdalej się tylko da.

Głównym założeniem rozgrywki jest humor oraz dobra muzyka, która towarzyszy graczowi. Ponadto aby osiągnąć dobry wynik trzeba się napracować. Co jednak owocuje! W grze został zaszyty bonus w postaci dodatkowej grywalnej postaci – jelenia. Aby móc z tego bonusu skorzystać trzeba lecącym zombiakiem strącić po drodze 3 okazy rogatego zwierza.

Gra dostępna w chwili obecnej jedynie na platformę Windows Phone. W pierwszym kwartale 2016 roku przewidziana jest wersja dla Androida oraz iOS. Najlepsi gracze mogą ze sobą rywalizować o miano najlepszego gracza Vikinga zdobywając punkty – inaczej dystans, jaki Zombie przemierzy od momentu uderzenia go młotem.

VZK_1

Lista rankingowa dostępna jest w samej grze, jak także dzięki aplikacji Facebook (https://apps.facebook.com/vikingzombieskiller). Gracze mogą także publikować swoje osiągnięcia na ścianie Facebooka.

Viking Zombies Killer został zaprojektowany w taki sposób aby w grę mogły grać osoby posiadające także słabsze telefony. Minimalne wymagania jakie musi spełniać telefon to 256 pamięci RAM oraz procesor 500 MHz.