Vivid Games świętuje i przecenia swoje gry.

Niedawno na FanPage’u polskiego studia Vivid Games wybiło 50, 000 polubień i z tej okazji panowie deweloperzy postanowili mocno obniżyć gry ze swojego katalogu, świętując tym samym sukces w najbardziej odpowiedni dla nas sposób.

Vivid Games zostało założone w 2006 roku w Bydgoszczy i w ciągu 7 lat zrealizowało ponad 150 projektów. Posiada przedstawicielstwa w Londynie i San Francisco, a jej gry doceniane są przez graczy ze 165 krajów na  wszystkich kontynentach. Jest jednym z najnowocześniejszych, niezależnych studiów deweloperskich w Europie i największą firmą produkującą gry na urządzenia mobilne w Polsce.

Przejdźmy już więc do sedna sprawy, czyli do promocji, które wszyscy przecież kochamy. Udostępniony został Real Boxing na iOS za darmo(!) oraz na androida, gdzie można go kupić za jedyne 2,99 zł. Kolejną grą po promocyjnej cenie jest Super Ski Jumping i kolejno, na iOS za około 3,70 zł i na androida za 2,99 zł. Ostatnią produkcją objętą promocją na 2 platformach jest Neon Mania. Fani nadgryzionego jabłka dostaną tę grę za nieco ponad 4 zł, a z kolei miłośnicy zielonego robocika zagrają w Neon Manie po uiszczeniu opłaty w wysokości 2,99 zł. Dodatkowo posiadacze IPhone’ów lub IPadów mogą nabyć świetną produkcję Godfire za nieco ponad 11 zł, która doczekała się niedawno nowej, sporej aktualizacji. Nie pozostaje nam nic innego jak korzystać i cieszyć się razem z Vivid Games, bo to nasze rodzime studio.

godfie