Warsztaty projektowania gier oraz grywalny Earthcore na Hall of Games

Tequila Games zaprasza wszystkich zainteresowanych procesem powstawania gier na specjalne warsztaty podczas targów Hall of Games. Sesję „Projektowanie gier: od pomysłu do premiery” poprowadzi Michał Oracz, jeden z najbardziej znanych polskich twórców gier planszowych i RPG, autor takich hitów jak Neuroshima Hex oraz Tezeusz, który wraz z Tequila Games współtworzy cyfrową karciankę Earthcore: Shattered Elements.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 15 listopada, o godz. 15.00 w Sali Audytoryjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego. W ich trakcie Michał Oracz podzieli się własnymi, unikalnymi metodami i trikami przydatnymi w projektowaniu gier oraz zaprezentuje prototypy swoich produkcji. Podczas półtoragodzinnych warsztatów uczestnicy porozmawiają ze znanym designerem o tym, co najważniejsze lub po prostu przydatne podczas tworzenia gier, jak również będą mieli okazję zderzyć swoje pomysły na gry z opinią doświadczonego twórcy.

Michal_Oracz
Michał Oracz

Podczas Hall of Games developerzy z Tequila Games po raz pierwszy udostępnią również grywalną wersję Earthcore: Shattered Elements w polskiej wersji językowej. Gracze, którzy w dniach od 14 do 16 listopada odwiedzą stoisko Tequila Games w Strefie Gier Planszowych znajdującej się we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia, będą mogli przedpremierowo zagrać we wczesną wersję cyfrowej karcianki, podzielić się swoją opinią z twórcami oraz zdobyć upominki związane z grą.

Earthcore: Shattered Elements to największy projekt w historii Tequila Games. Gra zadebiutuje na rynku w pierwszym kwartale 2015 roku.

Więcej informacji na temat gry znaleźć można na jej oficjalnej stronie oraz blogu pod adresem www.earthcoregame.com.

[Informacja prasowa]