Wczesny dostęp do Caromble!

Kojarzycie gry, w które za pomocą ruszającej się w prawo bądź lewo kładki odbijamy piłkę i rozwalamy bloczki? Na pewno kojarzycie, bo to klasyka. Crimson Owl Studios jest w trakcie tworzenia własnej wariacji na temat gatunku brick break.

Caromble! – to naprawdę ładnie prezentujący się tytuł, w którym do naszej dyspozycji zostaną oddane łącznie 72 plansze. I choć gra nie jest jeszcze ukończona, twórcy dają nam możliwość grania już teraz i niejako uczestniczenia w produkcji. Early Access – to oczywiście nie jest nowość jeśli chodzi o Steam. Wielokrotnie, różni deweloperzy poprzez tą formę zbierali fundusze na ukończenie gry. W tym przypadku na początku otrzymamy cztery levele, na które składać się będą po trzy plansze na każdy i dwa levele w challenge mode, sprawdzające nasze umiejętności (w ostatecznej wersji ma być ich przeszło dziesięć). Zaliczenie wszystkich wyzwań wraz ze zdobyciem medali za najlepsze wyniki zajmie nam na ten moment, około 1,5 godziny. Niewiele jak za prawie 13 baksów, ale z czasem w grze będzie coraz więcej content’u, a termin pełnej wersji planowany jest na pierwszy kwartał 2016.

Jeżeli lubicie taką formę wspierania twórców i w pewien sposób, swoimi komentarzami i informacją zwrotną, przyczynianie się do poprawiania gier w czasie jej powstawania, to zapraszam was na Steam’a. A jeśli wolicie cenne dolary przeznaczyć na coś innego, to obejrzyjcie trailer – być może zmienicie zdanie.

http://store.steampowered.com/app/347660