We are the Dwarves – solidna jak skała taktyczna gra RPG akcji

W odwróconym wszechświecie, gdzie próżnię zastąpiła skała, planety to jaskinie, a statki kosmiczne potrzebują solidnych wierteł, trójka Krasnoludzkich górników-astronautów wyrusza na podbój nieznanych, pełnych niebezpieczeństw krain…

Krasnoludy to po prostu kolejna rasa, będąca na granicy wymarcia. Tylko nieliczni przetrwali pierwszą ekspedycję, zakończoną niepowodzeniem. Jednak w nich pozostała ostatnia nadzieja, by odnaleźli nowe, bezpieczne ziemie dla swej rasy. Krasnoludy na swej drodze zetkną się z innymi, mniejszymi cywilizacjami i pradawnymi potworami.

Cechy gry:

– Tytuł dla jednego gracza, w którym kontroluje się poczynania drużyny trzech krasnoludów, każdy z nich dysponuje zaś własnym zestawem umiejętności.

– System aktywnej pauzy umożliwiający przeprowadzanie skomplikowanych zagrywek taktycznych – grę zatrzymamy w dowolnej chwili, by spokojnie wydać rozkazy.

– Można tworzyć łatwe do późniejszego wykorzystania kombinacje ruchów wszystkich trzech krasnoludów, tak by jak najlepiej wykorzystać ich silne strony w połączeniu.

– Grę można potraktować jak klasyczny hack-and-slash lub podejść do niej z nastawieniem na skradanie się, zasadzki i taktykę – decyzja należy do samego gracza!

– Zamieszkujące jaskinie stwory potrafią się ze sobą porozumiewać, usłyszą kroki krasnoludów, a nawet je wywęszą – zadanie nie zapowiada się na proste!

 

Tytuł dostępny będzie w dystrybucji cyfrowej już od 26 lutego a jego cena na platformie Steam wyniesie 14,99€.

 

 

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3