We are the Dwarves – solidna jak skała taktyczna gra RPG akcji

W odwróconym wszechświecie, gdzie próżnię zastąpiła skała, planety to jaskinie, a statki kosmiczne potrzebują solidnych wierteł, trójka Krasnoludzkich górników-astronautów wyrusza na podbój nieznanych, pełnych niebezpieczeństw krain…

Krasnoludy to po prostu kolejna rasa, będąca na granicy wymarcia. Tylko nieliczni przetrwali pierwszą ekspedycję, zakończoną niepowodzeniem. Jednak w nich pozostała ostatnia nadzieja, by odnaleźli nowe, bezpieczne ziemie dla swej rasy. Krasnoludy na swej drodze zetkną się z innymi, mniejszymi cywilizacjami i pradawnymi potworami.

Cechy gry:

– Tytuł dla jednego gracza, w którym kontroluje się poczynania drużyny trzech krasnoludów, każdy z nich dysponuje zaś własnym zestawem umiejętności.

– System aktywnej pauzy umożliwiający przeprowadzanie skomplikowanych zagrywek taktycznych – grę zatrzymamy w dowolnej chwili, by spokojnie wydać rozkazy.

– Można tworzyć łatwe do późniejszego wykorzystania kombinacje ruchów wszystkich trzech krasnoludów, tak by jak najlepiej wykorzystać ich silne strony w połączeniu.

– Grę można potraktować jak klasyczny hack-and-slash lub podejść do niej z nastawieniem na skradanie się, zasadzki i taktykę – decyzja należy do samego gracza!

– Zamieszkujące jaskinie stwory potrafią się ze sobą porozumiewać, usłyszą kroki krasnoludów, a nawet je wywęszą – zadanie nie zapowiada się na proste!

 

Tytuł dostępny będzie w dystrybucji cyfrowej już od 26 lutego a jego cena na platformie Steam wyniesie 14,99€.