Wkrótce debiut wersji pudełkowej Thea: The Awakening

Pod koniec kwietnia na rynku zadebiutuje wydanie pudełkowe polskiej produkcji stworzonej przez studio MuHa Games – Thea: The Awakening. Oprócz podstawowej wersji, gracze otrzymają rozszerzenie Powrót Gigantów.

Złote wydanie Thea: The Awakening zostanie zlokalizowane na cztery języki – niemiecki, francuski, rosyjski oraz polski. Ciekawostką jest, że każde tłumaczenie mieściło się na 2,200 stronach A4.

Thea

Thea: The Awakening to strategiczny-survival przesiąknięty słowiańską mitologią. Turowa rozgrywka połączona z dzikim survivalem, a do tego dosyć ciekawy system bitewny – w formie karcianej. Wszystko to okraszone jest fabułą, która będziemy odkrywać z każdym kolejnym krokiem w grze. Coś co możemy przemówić do was za tym tytułem to fakt, że część osób odpowiedzialnych za grę dłubała np. w dwójce i trójce genialnych przygód Geralta.

Tytuł studia MuHa Games w tym momencie dostępny jest tutaj – http://thea.muhagames.com/. Dodatek Powrót Gigantów zaplanowany został na 15 kwietnia. Wydanie pudełkowe dostępne będzie 22 kwietnia i zadebiutuje we Francji, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Produkcja wkrótce trafi na konsolę Xbox One.

Więcej informacji znajdziecie tutaj – http://muhagames.com/projects/the-awakening/. Natomiast recenzję Dominiki przeczytacie w tym miejscu.

Jakub Wójcik

Autor: Jakub Wójcik

Założyciel serwisu 1ndieWorld największego portalu w Polsce zajmującego się grami niezależnymi. W tym momencie zarządza marketingowo swoim projektem. Odkąd tylko pamięta jest zapalonym graczem, a jego pierwszą miłością było Commodore 64. Niegdyś pisał na łamach GIEROmaniaka i profesjonalnie grał w FIFĘ, obecnie zagorzały miłośnik gier niezależnych, a w szczególności dzieła stworzonego przez Phila Fisha. Założyciel i pomysłodawca Games Rage, którego pierwsza edycja odniosła duży sukces. Ma jeszcze wiele pomysłów związanych z polskim gamedevem.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3