Wspieramy logiczną piękność!

Poznajcie Archaicę – logiczną piękność, którą poznałem na Digital Dragons w Krakowie. Produkcja została stworzona przez studio TwoMammoths reprezentowane przez Piotra Tureckiego oraz jego brata Marcina. Archaica pozwoli nam wcielić się w wybrańca, który musi uratować cywilizację od zagłady, odnajdując zapomnianą “ścieżkę światła” starożytnych!

Archaica potrzebuje Waszego wsparcia! Kampania na portalu wspieram.to kończy się dokładnie 23 grudnia. Jak sami widzicie czasu zostało mało a kwota do zebrania jeszcze spora.

Archaica: The Path of Light bez wątpienia sprawdzi się zarówno wśród dorosłych graczy lubiących inteligentną rozrywkę jak i dzieci, rozwijając ich zdolność logicznego myślenia, oraz łączenia na bieżąco odkrywanych elementów w fabułę.

Tytuł będzie składać się z 6 różnych krain podzielonych na poszczególne rundy. Każda runda to ciekawa zagadka logiczna umieszczona w niepowtarzalnej scenerii.

screen18

Główne elementy wyróżniające produkcję TwoMammoths:

 • Charakterystyczna dla gatunku gier logicznych rozgrywka
  w nowoczesnym i bogatym wydaniu: wieloetapowe rundy oraz dynamiczne transformacje elementów na planszy (otwieranie bram, aktywacja urządzeń, przemieszczanie bloków skalnych).
 • Ciekawa fabuła zachęcająca do dalszej eksploracji świata gry.
  Oprócz głównej rozgrywki, mamy możliwość poznania szczegółów fabularnych, takich jak np. historia pochodzenia magicznych kryształów. Jest to możliwe podczas rozwiązywania rund w specyficzny sposób, np. oświetlając obeliski z hieroglifami.
 • Interesująca grafika w pełnym 3D.
  Architektura każdej rundy zaprojektowana jest pod kątem specjalnie przygotowanych zagadek. Przenosimy się w barwne krainy ożywionego świata, w którym spędzamy czas z przyjemnością pokonując wiele intelektualnych wyzwań.
 • Oryginalna mapa świata,
  dająca graczowi możliwość wyboru łatwiejszej bądź bardziej wymagającej rozgrywki.
 • Edytor do tworzenia plansz dla graczy.
  W pierwszym wydaniu gry udostępnimy edytor do tworzenia plansz. Każdy z graczy będzie miał możliwość stworzenia własnej rundy

Celem kampanii jest zebrani kwoty w wysokości niecałych 21 tysięcy złotych. Obecnie zebrano ponad 6 tysięcy. Pomóżmy ekipie z Krakowa spełnić swoje marzenia! Produkcja wspierana jest przez wielu dziennikarzy jak również polskich deweloperów.

Archaica: The Path of Light na wspieram.to