Wyniki konkursu na narratora w Brawl!

Po długim oczekiwaniu w końcu możemy przekazać Wam wyniki konkursu na polskiego narratora organizowanego przez Bloober Team.

W najnowszej produkcji studia usłyszymy dwójkę polskich narratorów. Pierwszym z nich jest Marek Wegner, który swoim nagraniem zdołał przekonać organizatorów najbardziej. Drugim natomiast jest doskonale znany w środowisku graczy głównie z PSX Extreme Tomasz HIV Kozieł!

Marzenie każdego gracza: ujrzenie swojego nazwiska w „napisach końcowych” dowolnej produkcji. Gdy dostałem propozycję wystąpienia w roli narratora w grze Brawl, zastanawiałem się nie dłużej jak 7 sekund. Tym bardziej że Brawl jest grą multiplayerową, więc będę raczył graczy intensywnie swym tembrem. Traktuję to jako zawodową przygodę, ale i wyzwanie – dołożę wszelkich starań, aby brzmieć charyzmatycznie i przekonująco. Jako fan oldschoolowego Bombermana, liczę na dobrą młóckę – powiedział Tomasz

4screen

Marek poprzez konkurs stał się narratorem w kampaniach dla pojedynczego gracza. Natomiast głosu w trybie multiplayer użyczy właśnie popularny HIV.

Przyznaję, że liczba zgłoszeń przerosła nasze najśmielsze oczekiwania – jesteście wspaniali!. Do tego bardzo ucieszył nas fakt, że poziom Waszych zgłoszeń w wielu przypadkach był naprawdę wyrównany i wysoki. Co więcej wielu z Was przedstawiło nam kilka zupełnie różnych stylów – jesteśmy pod wrażeniem umiejętności – wielu z Was ma olbrzymi potencjał – naprawdę! Wiele godzin zajęło nam kilkukrotne odsłuchanie przesłanych przez Was plików, a jeszcze więcej czasu spędziliśmy na burzliwych dyskusjach, bo jak w każdym tego typu konkursie każdy z nas miał swojego faworyta – powiedział Paweł Matyjewicz

Przypominamy także o BRAWL PARTY TOUR, które rozpocznie się już 10 lutego!

[Informacja prasowa]