Wyrzucamy telewizor, czyli zapowiedź Trash TV

Każde urządzenie, które ma już swoje lata, prędzej czy później trafia na złomowisko. Jednak czy każdy telewizor lub inny odbiornik pogodził się z takim losem? Nie sądzę…

No właśnie, co się stanie gdyby któraś z maszyn nie pogodziła się ze swoim losem. Gra Trash TV może Wam przybliżyć tą wizję.

Złomowisko? To nie dla mnie!

Gra jest platformerem z elementami logicznymi. Głównym bohaterem jest pewien zepsuty telewizor, który nie ma zamiaru być przerobiony na surowce wtórne. W tym celu bierze broń w swoje „ręce” i stara się uciec z obozu śmierci dla tosterów. Niestety mamy do czynienia ze sporych rozmiarów złomowiskiem i bardzo nieprzyjaznym dla „odwiedzających”. Jednak nie będziemy bezbronni, ponieważ duży arsenał jaki dostaniemy do dyspozycji wystarczy nam do tego, aby skutecznie unikać wszelkich pułapek i innych zasadzek.

Gdzie postawić ten telewizor?!
Jak na grę, która nie dysponuje dużym budżetem, grafika wygląda ładnie i można się poczuć jakbyśmy grali na starym, dogorywającym już telewizorze, czyli co jakiś czas rozmaże nam się obraz, co jest dosyć miłym „smaczkiem” i dodaje uroku całej produkcji. Muzyka natomiast prezentuje się bardzo dobrze i hm… nie wiem co powiedzieć o niej więcej, więc może zobaczycie zwiastun i sami ocenicie.

Już to widzę…
Jednakże nie na tym kończy się cała rozgrywka, bowiem twórcy mają jeszcze kilka planów na przyszłość. Między innymi chcą stworzyć edytor poziomów oraz tryb kooperacji, więc miejmy nadzieję, że wszystko im się uda, jednak aby zakończyło się to „HAPPY ENDEM” niezbędna będzie Wasza pomoc, a to z tego powodu, że gra czeka na nasze głosy na Greenlight i bez nich nie będzie mogła pojawić się na Steamie; jeśli więc zainteresował Was chodź trochę ten projekt, to nie traćcie czasu, tylko wesprzyjcie ten tytuł.

Kacplay