XFighter: start gry już 1 listopada?

XFighter gra przeglądarkowa

Jakiś czas temu zamieściłem wpis prezentujący krótko powracającą do naszych przeglądarek grę XFighter. W ciągu ostatnich dni w internecie pojawiła się na wpół zamknięta beta gry, którą testowało grono starych graczy. Ja także miałem okazję zajrzeć do X-City przed oficjalnym otwarciem i gra jak za starych czasów kipi tym samym mrocznym krwistym klimatem, zresztą już w samej becie można było dostać nóż w plecy i niejedna z postaci (włącznie z moją…) wylądowała przez to w kostnicy.

Ale co ważniejsze, wygląda na to, że w końcu nadchodzi dzień, w którym bramy miasta znów staną otworem. Wedle najnowszych informacji nowa era ma się rozpocząć w czwartkowy poranek, 1 listopada. Póki co nie wiadomo jeszcze jakie niespodzianki będą nas mogły spotkać w premierowej odsłonie odmłodzonej wersji XFighter. W becie wiele osób domagało się powrotu „Xreportera” – miejskiej gazety prowadzonej przez ochotników, którzy oprócz walki starają się szukać w okolicy sensacji i skandalu. Ponownie otwarta zostanie może także Speluna, gdzie wojownik może wychylić kufelek i jednocześnie popisać klimatycznie wraz z innymi. Jakie jeszcze atrakcje czekają nas w tej erze? Bez wątpienia duża liczba ciekawych turniejów, z których wiele, jak znam życie w X-City, będzie działało na piekielnie ciężkich zasadach, a tym samych zapewnią one wiele zabawy, zepsutych nerwów i satysfakcji z wygranej. Jestem pewien, że możemy spodziewać się wielu innych ciekawych i niespodziewanych wydarzeń w nadchodzącej erze, która – mam nadzieję – otworzy nowy rozdział w historii gry XFighter.

Ze swojej strony chciałbym zachęcić wszystkich, którzy lubią ambitne i oryginalne gry żeby spróbowali swoich sił w nowej erze. Im więcej nas będzie tym ciekawsza i trudniejsza będzie rozgrywka! A aktualny stan gry można śledzić na oficjalnej stronie: XFighter gra przeglądarkowa oraz na facebookowym fanpage’u: Xfighter na facebook.

A w ramach bonusu jako, że po ostatnim wpisie pojawiły się komentarze odnośnie braku grafik związanych z grą, poniżej koncept art z widokiem na jedną z mniej przyjemnych dzielnic miasta – Getto. Osobiście odradzam zaglądanie do niej w czasie rozgrywki. 🙂