Znamy datę premiery Green Game: TimeSwapper!

Dwuwymiarowa zręcznościowa gra Green Game: TimeSwapper trafi do sprzedaży 4 kwietnia 2016 roku! Mechaniczny ptak rozpocznie swoją przygodę w niebezpiecznym, tajemniczym zielonym świecie jednocześnie na platformach z systemem iOS, na Apple TV, PlayStation Vita oraz PC, Maku i Linuksie.

Nie daj się zwieść oprawie graficznej, akcja toczy się we wrogim świecie – wirniki poszatkują ptaka, tłoki go zgniotą, a bramy go zmiażdżą. Zadania nie ułatwia fakt, że ptak porusza się jednostajnie przed siebie bez Twojego udziału. Nie możesz go zatrzymać, ale władając czasem możesz deaktywować pułapki i włączać generatory pary, które zmieniają kierunek ruchu bohatera. Przed Tobą pięćdziesiąt starannie zaprojektowanych poziomów. Zdecyduj, którą z dróg prowadzących do klatki chcesz poprowadzić mechanicznego posłańca – od Ciebie zależy jak trudne będzie to wyzwanie.

TimeSwapper

Cechy gry:

–         Wpływanie na otoczenie poprzez władanie czasem

–         50 poziomów pełnych niebezpieczeństw

–         Możliwość przejścia poziomów na różne sposoby

–         Oprawa graficzna zdominowana przez kolor zielony

–         Soul jazzowa ścieżka dźwiękowa

–         Power-upy (m.in. nieśmiertelność, spowolnienie lotu)

–         150 zębatek do zebrania

 

[Informacja prasowa]

Paweł Wysowski

Autor: Paweł Wysowski

Od niedawna przedstawiciel PC Master Race. W przerwie między graniem w tytuły AAA i czytaniem książek mistrza horrorów (Stephena Kinga), ogrywa mniejsze, niezależne tytuły. Fan wszelkiego rodzaju roguelike’ów oraz gier obarczonych ciężkimi wyborami moralnymi. Poza graniem na kompie uprawia windsurfing oraz tenis ziemny.

1ndieWorld

Uniwersum indie games nie jest już rajem dla geeków, fantazją nerdów, undergroundowym dziwactwem…

Gry niezależne kształtują mainstream, narzucają trendy, zmieniają świat.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc naszym użytkownikom odkryć magię indie. Pierwszy w Polsce serwis, poświęcony wyłącznie produkcjom niezależnym – 1ndie World – jest jedyny w swoim rodzaju, stawia na uczestnictwo, pobudza do działania, odświeża umysł.

Twitter

RT @mrRyJek: I tyle... wow #yonder https://t.co/XbBhuuFXdo
RT @thibaultsimar: Re-textured an old scene, playing with lights. #voxel #magicavoxel https://t.co/PaPdE7ujk3