Znamy daty najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce w 2015 roku

Jak co roku wszystkie oczy skierowane są na najważniejsze wydarzenia branżowe w Polsce. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy ich wstępny harmonogram.

Digital Dragons – jedna z największych konferencji branżowych połączona z konkursem Indie Showcase odbędzie się jak zwykle w maju, a konkretnie od 21 do 22. Oczywiście konferencja odbędzie się w Krakowie..

Digital Dragons

Pixel Heaven – impreza skierowana głównie do miłośników gier retro i indie. Odbędzie się jak zwykle w Warszawie, ale w 2015 roku spora zmiana. Festiwal odbędzie we wrześniu i potrwa aż 3 dni (25-27 września). Podobne zmiany czekają lokalizację imprezy, tym razem wybór padł na Warszawską Szkołę Filmową.

PH 2015

Poznań Game Arena –  największe targi gier w Polsce oraz towarzysząca im największa polska konferencja gamedevowa. W 2015 roku do Poznania wybieramy się w dniach 16-18 października.

PGA2015

Znamy także daty największych polskich konwentów fantastyki, na których fani gier na pewno spędzą miło czas:

  • Pyrkon – odbędzie się w Poznaniu w dniach 24-26 kwietnia,
  • Polcon – również w 2015 roku w Poznaniu, w dniach 27-30 sierpnia.

Już wkrótce opublikujemy dokładniejszy harmonogram imprez dla graczy, zarówno tych dużych, jak i tych dopiero zdobywających popularność. Oczywiście w całym 2015 roku odwiedzimy większość z nich oraz przygotujemy dla Was specjalne relacje.