Zombie Kill of the Week | Darmowe gry

Kolejny wpis z serii darmowych gier! Dzisiaj produkcja na nudne wieczorki studia Panic Art pod nazwą Zombie Kill of the Week. Jak sama nazwa wskazuje, będziemy zajmować się eksterminacją zombie.

Panic Art Studios wykazało się kreatywnością w stworzeniu gry Zombie Kill of the Week, ciekawostką jest fakt że została ona stworzona na silniku Game Maker co dodaje jeszcze więcej chęci do zagrania. W grze wcielamy się w człowieka walczącego na kilku mapach z hordami nieumarłych, począwszy od zwykłych zombie po wiedźmy i mumie.


Prócz rozwalania bezmyślnych zombie mamy też możliwość ulepszenia swojej postaci oraz dla ludzi lubiących wyzwania trofea za wykonanie takich czynności jak np. Zabicie 100 zombie bronią białą. Rozwój postaci jest bardzo prosty dzięki czemu nie trzeba się trudzić w poszukiwaniu tej opcji, twórcy oddali także do naszej dyspozycji wiele strojów dzięki którym będziemy mogli dostosować swoją postać ubierając ją np. w czapkę klauna.

Ciekawostką jest fakt, że gra prócz PC znalazła swoich fanów również na IOSie oraz Androidzie. Minusem całej rozgrywki jest brak trybu multiplayer, który na pewno urozmaiciłby rozgrywkę.

Jeśli chcesz pobrać Zombie Kill of the Week  to zajrzyj tutaj.