Zostań narratorem Basement Brawl

Wiele osób na pewno myślało o pracy w branży, o tym by jego nazwisko mogło się znaleźć w creditsach. Natomiast czy ktoś z Was myślał kiedyś o tym, żeby stać się częścią samej gry?

Bloober Team od dłuższego czasu pracuje nad nową wersją Basement Crawl, która niedługo trafi na rynek pod nazwą Basement Brawl. Obecnie produkcja przechodzi proces QA. Nim jednak BB trafi na rynek twórcy chcieliby Was zaprosić do zabawy, która z pewnością będzie niezwykłą przygodą, a w przyszłości może stać się również pasją i sposobem na życie.

basement

Społeczność polskich Graczy jest dla nas bardzo ważna, m.in pomaga nam w kontroli realizacji gry (w trakcie badań focusowych i beta testów), chcielibyśmy jednak abyście stali się więcej niż wsparciem nowej wersji – chcemy byście stali się częścią naszej gry. Pragniemy aby jeden z Graczy został głosem polskiego narratora Basement Brawl! – powiedział Paweł Matyjewicz

Jeśli więc czujecie się na siłach, lubicie dobrą zabawę, chcecie przeżyć coś niezapomnianego i pozostawić na stałe swój ślad w Basement Brawl napiszcie do twórców na wskazany poniżej adres.

pawel.matyjewicz@blooberteam.com